Tellimusveod Eestis ja Balti piirkonnas

Tellimusveod turismigruppidele

Bussifirma Balti Shuttle pakub turismiklassi bussidega tellimusvedusid grupireisidele Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Soomes, Rootsis ja Venemaal. Tellimusveo saate tellida turismireisidele, ekskursioonidele, transporditeenusteks õpilastele, ettevõtetele, ametlikele delegatsioonidele jne.

Meil on aastate pikkused kogemused turismireiside korraldamisel. Teeme koostööd juhtivate reisiettevõtetega Eestis, Balti riikides ja Venemaal. Meie reisiteenuseid saate kasutada turismireisidel koolivaheajal ja pühade ajal - jõulud, uus-aasta, lihavõttepühad, emadepäeval, Jaanipäev jne.

Tellimusveod Eestist Venemaale ja Venemaalt Eestisse

Baltic Shuttle on tegutsenud rahvusvahelises reisijate transpordis alates 2013. aastast ja meil on märkimisväärne kogemus rühmareiside korraldamisel Eestist Peterburi. Reisibussideks on  kaasaegsed ja usaldusväärsed Volvo bussid,  mahuga 49–57 inimest. Teeme üle saja bussireisi Tallinnast Peterburi ühes kuus, mis on andnud meile kogemuse kõigist piiriületamise formaalsustest sellel marsruudil.

Pakume teile professionaalset ja pädevat abi gruppide reisikorraldamisel ja mugavate turismiklassibusside kasutamisel Tallinn - Peterburi suunal.

Reisijate veo teenus äriklientidele

Baltic Shuttle pakub transporditeenuseid reisijate transpordi korraldamiseks tänapäevastes ja mugavates Volvo bussides. Teeme koostööd juhtivate Eesti spordiklubidega, kunsti- ja reklaamiagentuuridega, loomerühmadega, Eesti ja välismaiste ettevõtetega ning reisibüroodega, kes korraldavad ekskursioone Balti riikides, Skandinaavias ja Venemaal. Baltic Shuttle'il on ulatuslikud kogemused grupireiside teenindamisel, töötajate veo korraldamisel ettevõtete üritustele, grupi turistidele ja ekskursioonireisidele. Võimalus alustada  reisi Tallinnast, Narvast, Tartust ja teistest Eesti linnadest, samuti Peterburist.

Volvo busside mahutavus on 49–57 reisijat. Kõik bussid on varustatud kliimaseadmete, videosüsteemidega, tualetiga, mugavate reguleeritavate toolidega, WiFi, ja 220V laadimispistikutega.

Bussirent Eestis ja Tallinnas

Pakume Eestis järgmiste busside rentimist, mille maht on 49 istekohta. Vajadusel saame pakkuda ka 53 ja 57 istekohaga busside rentimist.

Bussirent Eestis ja Tallinnas

Bussirent Eestis ja Tallinnas

Baltic Shuttle on paljude Eesti spordiklubide partneriks

Baltic Shuttle on paljude Eesti spordiklubide partneriks